Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Návrh, design a spracovanie firemného produktového katalógu

Firemný katalóg, brožúra, prezentačné materiály... Aj v dnešnej digitálnej dobe sú firemné tlačoviny naďalej dôležitou súčasťou firemnej identity a podpory predaja. Originálny produktový katalóg v papierovej alebo elektronickej podobe prezentuje vašu ponuku, poskytuje dôležité informácie a zároveň predáva váš tovar. Aký je dobrý katalóg?

Papierová verzia firemných materiálov sa  teší stále veľkej obľube. S atypickou finalizáciou (výsek, parciálne lakovanie, špeciálny papier) dokážete sprostredkovať celkom iný typ emócie ako s webovou stránkou alebo elektronickým newsletterom. Pozrime sa teda bližšie na to, čo návrh, design a spracovanie firemného katalógu obnáša.

Ako sa prezentovať originálne?

Výborný obsah. Perfektné obrázky. Dokonalá tlač. Špeciálna finalizácia. Využitím vhodných technologických možností je možné dať vašim materiálom punc jedinečnosti a originality. K dosiahnutiu požadovaného výsledku preto návrh katalógu a technickú realizáciu odporúčame riešiť ako komplexné riešenie.

Ešte predtým, ako začneme...

Je prirodzené, že katalóg s dámskou kozmetikou bude vyžadovať iný prístup a prípravu, ako katalóg stavebného materiálu. Práve preto si ešte pred začatím prác určíme, pre akú cieľovú skupinu bude katalóg určený.

Pri príprave katalógu je potrebné značnú pozornosť venovať samotnému obsahu, jeho členeniu a výpovednej hodnote. Práve obsah totiž rozhodne o tom, či katalóg predá tovar alebo služby, ktoré v ňom prezentujete. Ak si na prípravu obsahu (copywriting) netrúfate, môžete túto úlohu prenechať na našich odborníkov.

Design katalógu

Hlavnými kritériami pri navrhovaní designu katalógu by mali byť funkčnosť a zachovanie informačnej hodnoty. Samotná forma katalógu tak nesmie byt nadradená obsahu.

Vhodná veľkosť písma, farebnosť, plošné usporiadanie, výber a úprava fotografií do prehľadného layoutu—to všetko sú úlohy pre našich skúsených grafických designérov. Výsledkom ich práce bude firemný materiál s jasnou štruktúrou, príjemnou dynamikou a profesionálnym vzhľadom.

Čo sa dá vytlačiť

V súčasnosti sú možnosti tlačových technológií veľmi široké. Pokiaľ nazveme tlačou “prenos grafickej informácie” na fyzické médium, tak za tlač môzeme považovat aj termorazbu kovovou fóliou, laserové gravírovanie, pieskovanie alebo lept do skla. Potlačiť je možné takmer všetky bežné materiály ako papier, plast, kov, sklo alebo keramiku. Ak vám záleží na prezentácií, potom vám radi sprostredkujeme tlač vysokej kvality s pridanou hodnotou a prevedením, ktoré zaručene zaujme.

Čo vieme pre vás urobiť

Vieme vám pripraviť kreatívne grafické návrhy s jasným marketingovým cieľom a na profesionálnej technickej úrovni. Vieme vám zabezpečiť prípadne odporučiť vhodnú tlač, prípadne i tlačiareň. Vaše katalógy a tlačené materiály spracujeme tak, aby efektne a efektívne plnili svoj účel – informovali a predávali zároveň.

Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna