Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Internetová zásielková služba holandských kvetov a kytíc

Cieľom projektu bolo vytvoriť moderný internetový obchod, ktorý umožní návštevníkom zakúpiť a odoslať kytice svojim blízkym vo vybraný termín a z pohodlia ich domova, spoločne s venovaním a iným darčekom.

KvetyaKytice.skKvetyaKytice.sk

Popis riešenia

Pre spoločnosť FLOS Slovakia sme vytvorili eshop, ktorý umožňuje prevádzkovateľovi internetového obchodu plnohodnotnú správu produktov a objednávok.

Aby návštevníci už nikdy nezabudli na meniny alebo sviatok svojich najbližších, môžu si v Kalendári menín a sviatkov pridať pripomienku, ktorá ich automaticky upovedomí o blížiacom sa sviatku. Pridanou hodnotou eShopu sú tiež aukcie kytíc, prostredníctvom ktorých môžu návštevníci získať čerstvé a plnohodnotné kytice za zvýhodnené ceny.

Kvety a kytice od FLOS

Prevádzkovateľ zásielkovej služby kvetov a kytíc, spoločnosť FLOS Slovakia, s.r.o., je lídrom v dovoze čerstvých a črepníkových kvetov na Slovensku, ktoré dováža z najväčešej kvetinovej burzy na svete v Holandsku. Vďaka veľkoobchodným skladom v Lučenci, Košiciach, Žiline, Banskej Bystrici a Bratislave dostávajú zákazníci tie najčerstvejšie kvety a kytice, navrhnuté skúsenými a certifikovanými floristami. Ak chcete obdariť svojich najbližších profesionálnou kyticou navrhnutou skúsenými floristami, skúste Kvety a Kytice.

Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna