Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Internetová lekáreň MAGISTER.sk s novým designom a funkciami

Vytvorili sme prvý slovenský e-shop ponúkajúci zásielkový predaj voľnopredajných liekov a zdravotníckych pomôcok na základe licencie.

Magister.skMagister.sk

Cieľ

Cieľom redesignu internetovej lekárne MAGISTER.sk bolo modernizovať úspešný a zabehnutý e-shop. Nový e-shop by mal užívateľom umožniť rýchlu a pohodlnú orientáciu v širokom sortimente voľnopredajných liekov a zdravotníckych pomôcok. E-shop by si mal zároveň udržať, resp. posilniť svoje popredné miesto vo výsledkoch vyhľadávania.

Popis riešenia

Dizajn e-shopu sme ladili do “medicínskych” farieb, ktoré však svojou vyváženosťou pôsobia príjemne a ukľudňujúco. Vďaka jemným farebným odtieňom a minimalistickej grafike tak v e-shope vystupujú do popredia samotné produkty. 

Technologický základ e-shopu MAGISTER.sk je tvorený redakčným systémom ExpressionEngine, ktorý využíva e-commerce nádstavbu KreaCommerce. Okrem štandardných funkcií, ktoré nasadené riešenie ponúka, MAGISTER.sk využíva aj aukčný modul, fakturáciu a možnosti exportu do externej aplikácie.

Nový MAGISTER.sk si tak nielen vďaka kvalite poskytovaných služieb, ale aj úrovňou grafického a technického spracovania a pozíciou vo výsledkoch vyhľadávania obhájil titul lídra internetového lekárenstva na Slovensku.

Pár slov o klientovi

MAGISTER.sk patrí medzi priekopníkov internetového lekárenstva na Slovensku. Internetová lekáreň MAGISTER.sk ako prvá na Slovensku spustila 21.4. 2010 zásielkový predaj voľnopredajných liekov a zdravotníckych pomôcok na základe licencie. Ponuka internetovej lekárne MAGISTER.sk je atraktívna predovšetkým šírkou svojho sortimentu a cenami. MAGISTER.sk ponúka niekoľko nových funkcíí, medzi ktoré patrí aj vernostný systém, ktoré robia nakupovanie cez internet atraktívnejším. Absolútnou novinkou je aukcia, v ktorej je možné každý týždeň vydražiť rôzne lekárenské prípravky za zlomok bežnej ceny.

Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna