Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

E-shop s vlnou a príslušenstvom pre pletenie a háčkovanie

Zrealizovali sme e-shop SvetVlny.sk, ktorý sa zaoberá predajom vlny (priadze) a širokého príslušenstva pre pletenie a háčkovanie (ihlice, háčkovky, perlovky, gombíky...).

SvetVlny.skSvetVlny.skSvetVlny.sk

Cieľ

Cieľom projektu bolo vytvoriť e-shop zameraný na predaj vlny a príslušenstva pre pletenie a háčkovanie od francúzskeho výrobcu, spoločnosti PHILDAR.

Popis riešenia

S ohľadom na požiadavku klienta, aby sa dizajn e-shopu niesol v duchu a farbách dodávateľa PHILDAR, vytvorili sme pestrý a prehľadný e-shop ladený do odvážnej kombinácie farieb - cyklaménovej, hnedej a modrej. 

Technické riešenie e-shopu sme postavili na redakčnom systéme ExpressionEngine rozšírenom o e-commerce funkcionalitu, ktorá umožňuje pohodlné vybavovanie objednávok. Dostupnosť, ceny a ďalšie atribúty produktov sú automaticky synchronizované so systémom spoločnosti A3soft, vďaka čomu sa minimalizujú úkony klienta potrebné s aktualizáciou databázy produktov.

Pár slov o klientovi

SvetVlny.sk je výhradným dovozcom vlny a príslušenstva francúzskej značky PHILDAR. Vlna značky PHILDAR sa vyrába od roku 1903. Spoločnosť PHILDAR má vlastné textilné laboratóriá, ktoré sú zárukou vysokej kvality vlny. Produkty sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie, bavlna používaná na výrobu vlny je získavaná z ekologických plantáží a bez použitia pesticídov.

Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna